Düğününüzde sizi yalnız bırakmayan konuklarınızı renkli detaylarla hazırlanmış bir davet sofrasında ağırlamaya ne dersiniz?

 

Turkuaz tutkunlarına...

Konuklarınızla mavinin her tonunu paylaşabileceğiniz davet sofranızda unutmamanız gereken detayların başında tüm transparanlığı ile sofranıza ışıltı katarak denizin coşkusunu anımsatan cam kadehler ve su bardakları geliyor. Birbiriyle yakın tonlarda seçilmiş servis altlıkları ve tabaklarını bir arada eşleştirerek bir tonun çok renkliliğini yakalayabilir, naif el yapımı peçetelerle aynı ahengi sürdürebilirsiniz.

Doğal  tonlarla toprağa dönüş…

Estetik bir sofra hazırlamanın püf noktası hiç şüphesiz tercihinizi doğal tonlardan yana kullanmaktan geçiyor. Stilize çiçek desenlerini de bolca kullanabileceğiniz doğal tonlar, sofranıza aydınlık ve ferah bir görünümkatmanın yanı sıra dostlarınızın da iştahını kabartacak. Renkli cam kristallerle destekleyebileceğiniz doğal temalar için en ideal renk tonları ise yeşil ve sarı.

Platin renginin gücüyle sofralar ışıldasın!

Parlak bir görüntü için gümüş efektlere ve platin ışıltılara sofranızda mutlaka yer verin. Servis tabaklarının el boyaması ışıltılarından metalik tonlardaki şekerliklere kadar her detay, sofranıza avangard çizgiler katmakla kalmayıp özgün yorumları daha da hatırlanır kılacak.