Yeni gelin olarak yeni hayata ilk adımları atmanız ilkbahar aylarına denk düşüyorsa, unutmayın ki kış mevsimiyle yorulan cildinizin şimdi yenilenme zamanıdır. Ama kusursuzluğu yakalamak çok zor değil: temel bakım için cildin ihtiyacı olan doğru ürünler ve profesyonel bir elin küçük dokunuşları yeterli olacaktır. Geriye mutlu bir gelin ve gülümsemesi kalır. İlkbahar gelinleri, üç adımda uygulayacakları özel bakım programlarıyla tepeden tırnağa ışıltılı ve kusursuz güzelliği yakalayabilirler. İlk adımınız cildinizin tazeliğini geri getirecek olan temel temizlik, ikinci adımınız onarımdır. Mevsim dönümlerinin gereği olan bakım ve onarım kürleri ise gelinlerimizin üçüncü adımıdır.

İyi Alışkanlıklar:

Düğün gününüzde ışıl ışıl bir cilde sahip olmak istiyorsanız kendinizi bol su içmeye ve düzenli uyumaya alıştırın.

Kuru ve taze meyveli, lifli ve az şekerli bir beslenme alışkanlığı edinin. Sofranızdan oligo element ve demiri de eksik etmeyin. Omega 3 zengini balığı sofralarınızda mutlaka bulundurun.

Erik,üzüm ve elma gibi antioksidan açısından zengin meyveler tüketin.

Gece yüzünüzü temizledikten sonra mutlaka nemlendirin.

İlk  Adım : Uyanış   

İlk Hareket:

Suda durulanabilir köpük gibi hafif ve yumuşak ürünleri cilt çok seviyor. Üstelik bütün kozmetik bakım setlerinde bulabilirsiniz.

İkinci Hareket:

Arındırıcılar çok önemli, zira arındırıcılar, hem güneş lekesi gibi yaz tatilinin izlerini alıp götürür, hem de cildin yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

Üçüncü Hareket:

Kesinlikle cildinize nem gerekli; nem cildinizi güçlendirir, korur, fonksiyonlarını yerine getirir.

İkinci Adım  :Onarım  

Şimdi onarım zamanıdır. Mevsim dönümlerinde cildinizi yeni iklim koşullarına hazırlamak, dirençli kılmak ve gençliğini koruma altına almak için kür bakımları ideal! Kür ürünleri cildi onaran, besleyerek kendini yenilemesini sağlayan, enerji vererek onu harekete geçiren, ve zamanın izini silmeye yönelik daha yoğun aktif maddelerle donanımlı spesifik ürünlerdir.

Üçincü Adım : Endam

Yüz çizgilerinin toparlanması ve kadife gibi ışıltılı bir ten elde etmek için evde yaptığınız bakımlarla yetinmemelisiniz. Yüzünüz kadar vücudunuz da bakım ister ! Tabii doğru gelinlik seçimini yapmış olmanız gerekir; gelinliğinizin içinde rahat davranabilmeniz elbette çok önemlidir. Bunun için Beyaz Butik danışmanınızın önerilerine kulak verebilirsiniz. Unutmayın, onlar yüzlerce gelin adayını en özel gününe hazırlıyor ve hangi vücutta hangi gelinliğin nasıl duracağını çok iyi biliyor! Düğün günü bütün gözlerin sizin üzerinizde olacağını da unutmayın. Kusursuz göründüğünüzden emin olmalısınız. Önerimiz uzmanların elinden çıkmış komple bir vücut bakımı ! Ya da zaman yaratıp stres atmak ve rahatlamak için bir spa merkezinde kendinize zaman ayırmanızdır.