Düğününüze az bir vakit kaldı. Artık kür yaparak,kusurları bakımlarla gidererek yenilenmenin tam zamanı! Öncelikle kullandığınız cilt,saç ve diğer bakım ürünlerini gözden geçirmelisiniz.

TOPARLANMA ZAMANI

TEMEL VÜCUT BAKIMLARI

Bütün vücuda uygulanan peeling ve ardından da bir bakım ürünü ya da aromatik yağlarla nemlendirme, canlandırma,cildin beslenmesi enstitü programlarında temel bakımı oluşturuyor.

MASAJLAR

Uzman kişilerce aromatik yağlarla ve kremlerle uygulanarak farklı tekniklerle (klasik,İsveç masajı,Shiatsu,akupressür gibi ) yapılan masajların rahatlatıcı,canlandırıcı,uyarıcı,dinlendirici,gevşetici hatta vücudu yeniden biçimlendiren etkileri var. Son yıllarda sıcak volkanik taşlarla yapılan Stone Therapi ise spa merkezlerinde çok gözde.

VÜCUT MASKELERİ

Spa merkezlerinin gözdeleri arasındadır vücut maskeleri. Kullanılan malzemeler amaca göre değişir: Yosun maskeleri,çamur maskeleri,killi maskeler arasına son zamanlarda çikolata da katıldı. Bu maskeleri evdeki kuvetinizde kendinizde uygulayabilirsiniz.

DİNLENDİRİCİ BANYOLAR

Düğün öncesinde bir kaç ay boyunca yapacağınız banyoların normalden daha özenli ve rahatlatıcı olmasını sağlamak sizin elinizde. Cildinizi daha sağlıklı bir yapıya kavuşturacak.özel banyo tuzları,aromatik bitkiler ve özel yağlar kullanarak banyo suyunuzu zenginleştirin. Bu banyolar kendinizi daha güzel hissetmeniz bir yana, düğün stresiyle daha kolay baş etmenizide sağlayacak.

SELÜLİT BAKIMLARI

Çoğu zaman zayıflama programlarının bir parçası olarak selülitli bölgelere uygulanan bakımlardır ve birbirinden farklı programları içerir. Yağ hücrelerini parçalayarak dışarı atılmasını sağlayacak mezoterapi, aromaterapi gibi tedavi yöntemleriyle yada LPG gibi vakumlama yaparak veya enjeksiyonlarla yağ dokusunu etkileyen uygulamalarla çok iyi sonuçlar alınıyor! Terapinin nasıl olacağı, kaç seans gerektiği selülitin durumuyla ilgilidir. Ancak selülitin rejimle,hareketle,beslenme ve yaşam biçiminizle ilgilide olabileceğini unutmayın. Bu yüzdende uzman yardımı alarak kombine bir program ile istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.