Düğün pastası tören boyunca herkesin heyecanla beklediği bir klasik. Peki pastanın yanı sıra düğününüzde masaları, farklı tatlar ve şekerlemelerle donatmaya ne dersiniz?

Şekerlemeler

Lolipoplar, limonlu ve sakızlı şekerleri kim sevmez ki? Tatlıya olan düşkünlüğünüzü, düğününüzde masaları donatan harika şekerlerle gösterin. Şekerleri renkli kutuların ya da cam kavanozların içine koyarak, renkli kurdelelerle süslenmiş bir şekilde masalara dağıtabilirsiniz.

Dondurma Bar

Dondurma barıyla misafirlerinize- özellikle sıcak yaz aylarında evleniyorsanız- serin tatlar sunun. Bir dondurma makinesi kiralayabilirsiniz. Böylece lezzetli ve çeşitli dondurmaları davetlilerinize ikram edebilirsiniz. Daha kolay bir seçenek; porsiyonluk kaplarda değişik lezzetteki dondurmaları sipariş edip konuklarınıza sunarak düğününüze farklı bir tat katabilirsiniz.

Meyveler

Sağlığına özen gösterenler için güzel bir teklifimiz var; taze meyve büfesi oluşturun! Tropikal ya da mevsim meyvelerinden oluşan bir sunum hazırlayabilirsiniz. Daha yaratıcı olmak gerekirse, temayla uyum sağlayacak meyveleri temin edebilirsiniz. Örneğin, mekân süslemenizde kırmızı renk ağırlıkta ise çilek, ahududu ve kırmızı elma kullanabilirsiniz. Hatta daha da ileri gidebilirsiniz: İddialı bir çiftseniz gelinlik seçimizi hafif renkli bir tonda yapabilir, düğün temanızı da bu renk üzerine kurabilirsiniz. Beyaz Butik’ lerde soft renkli, pastel tonlu  birçok gelinlik alternatifi bulabilirsiniz.   

Çikolata Keyfi

Çikolata seçimi önemlidir. Zengin çeşitler ve nefis tatlar olması için, etrafında çikolatalı kekler, çikolatalı içecekler olan (kış mevsiminde sıcak çikolata, yaz mevsiminde ise buzlu çikolata gibi) bir çikolata çeşmesi kiralayabilirsiniz.

Pamuk Helva

İlk başta biraz alışılmadık gelebilir; ama siz düğününüzde farklılık yaratmak istemiyor musunuz zaten? Çalıştığınız organizasyon firmasına önceden haber verip, düğün davetinizde pamuk helvalardan

olmasını isteyebilirsiniz. Büyükleri şaşırtacağınız, küçükleri ise sevindireceğiniz bir tercih olur. Evliliğinize renkli bir adım !