Çeyiz alışverişinde dikkat etmeniz gereken ayrıntıları gözden geçirin. Sezonun trendlerini atlamadan en doğru seçimi yapmanıza çok az kaldı.

Aksesuarlardan yararlanın

Günümüz evlerinde genellikle sadelik ön planda.Ancak çarpıcı odak noktaları oluşturmak ve mekanlara hareket kazandırmak için aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.

Aksesuar seçiminde cam ve metal tercih ettiğinizde evinizin genel renkte ması ile daha kolay uyum yakalayabilirsiniz. Evinizin renklerine henüz karar vermediyseniz cam ve metaller her zaman farklılığı yakalamanıza yardımcı olur; aklınızda bulunsun.

Pratik gereçler hayatı kolaylaştırır

Pratik mutfak gereçleri her an elinizin altında olmalılar… Ayrıca son dönemde farklı formlar da üretilen terazi, açacak, süzgeç gibi renkli tasarımlar mutfaklarda estetiklekeler yakalamanız için ideal.

 

Davetlilere özel yemek takımı seçin

Özel günler de ve davetlerde kullanmak üzere ayrı bir yemek takımı satın alın. Bu takımla uyumlu olacak şekilde ayrı bir örtü ve peçete takımıa almayı da ihmal etmeyin.

 

Renklere yer verin

İlk evinizin dekorasyonu için eşya seçerken renkler konusunda cesur olun.Farklı renk kombinleri yapabileceğiniz gibi aynı rengin tonları üzerinden de gidebilirsiniz.

 

Yerden kazandıran çözümler

Küçük mekanları değerlendirmek için alandan maksimum fayda sağlayacağınız mobilyalara ihtiyacınız olacak.Duvara monte edilen kitaplıklar ya da nişlere yerleştirilen eşyalar hem şık görünecek, hem de yerden tasarruf etmenizi sağlayacak

 

Yenilikleri takip edin

Çeyiziniz için Küçük ev aletlerini almadan önce, bunun için uygun zaman olduğundan emin olun. Sürekli gelişen teknolojik yenilikleri takip edebilmek, en güncel olan modelleri alabilmek ve sonradan pişman olmamak için küçük ev aletlerinizi evlilik tarihinize en yakın zamanda alın.

 

Renkli halılar

Halılar ve kilimler dekorasyonu tamamlayıcı önemli unsurlar arasında yer alır. Sıcak, güvenilir ve rahat bir atmosfer yaratırlar. Evinize renk ve hareket katmak için halı ve kilimlerden yararlanabilirsiniz. 

 

Banyolara farklı bir dokunuş

Modern ve minimalist tarzda dizayn edilen banyolar günümüz çiftlerinin tercihi...  Modern ve gelişmiş teknolojileri, farklı tasarımlarıyla banyonuz çarpıcı güzellikler yaratabilir.